jump to example.com
  1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1 Ці правила розроблені у відповідності до Цивільного кодексу України № 435 від 16 січня 2003 року, законом України «Про захист прав споживачів» № 1023-XII від 12 травня 1991 року і регламентують відносини по наданню послуг демонстрації фільмів у кінотеатрі між Відвідувачами (далі – «Відвідувачі» або «Відвідувач») та КП «Кінотеатр  «Україна» Черкаської міської ради (далі – «Кінотеатр»).

1.2 Договір між Відвідувачем та Кінотеатром укладається як публічний договір (стаття 633 Цивільного кодексу України) і договір приєднання (стаття 633 Цивільного кодексу України) шляхом акцепту справжньої оферти шляхом купівлі Відвідувачем Квитка на перегляд фільмів. Фактом придбання Квитка на перегляд  фільмів Відвідувач засвідчує те, що він ознайомлений із діючими Правилами, йому зрозумілі умови Правил і він зобов’язується їх неухильно дотримуватися протягом усього часу відвідування Кінотеатру.  

  1. ПРИМІЩЕННЯ КІНОТЕАТРУ

2.1. Приміщення Кінотеатру включає:

2.1.1. Фойє кінотеатру – приміщення, призначене для перебування Відвідувачів в очікуванні сеансу.

2.1.2. Касову зону – місце продажу Квитків Відвідувачам у Кінозали для перегляду фільмів.

2.1.3. Бар – місце продажу легких закусок і напоїв Відвідувачам Кінотеатру, розташований у фойє Кінотеатру.

2.1.4. Гардероб – приміщення для здачі на зберігання верхнього одягу Відвідувачів Кінотеатру.

2.1.5. Кінозали – обладнані кінотеатральним обладнанням зали, призначені для перегляду фільмів Відвідувачами при умові купівлі Відвідувачами Квитків на перегляд фільмів.

2.1.6 Службові та технічні приміщення – приміщення, вхід у які дозволено тільки працівникам Кінотеатру для виконання їх функціональних обов’язків.  

  1. ПРОДАЖ КВИТКІВ

3.1 Розклад кіносеансів оновлюється у кінотеатрі кожного четверга.

3.2 Квитки продаються через касу Кінотеатру та онлайн, на сайті Кінотеатру  www.ukraina.ck.ua (далі – Сайт Кінотеатру).

3.3 Бронювання Квитків здійснюється особисто Відвідувачем онлайн на Сайті Кінотеатру, або за номерами телефону, вказаними на Сайті Кінотеатру.

3.4 Бронювання Квитка автоматично знімається за 20 хвилин до початку сеансу відповідного Фільму. Якщо заброньований Квиток не було придбано до вказаного часу, то зобов’язання Кінотеатру стосовно бронювання Квитка скасовуються, а скарги Відвідувача стосовно бронювання є безпідставними і не приймаються.

3.5 Каса Кінотеатру розпочинає роботу за 30 хвилин до початку першого сеансу та закінчує роботу через 30 хвилин після початку останнього сеансу відповідно до Розкладу Кінотеатру.

3.6 Продаж Квитків на фільм закінчується через 30 хвилин після початку сеансу відповідного фільму.

3.7 При продажі Квитка на фільм, що має вікові обмеження глядацької аудиторії, Касир має право попросити Відвідувача, а Відвідувач зобов’язується показати Касиру, документ, що підтверджує вік Відвідувача.

3.8 Факт купівлі Відвідувачем Квитка означає і підтверджує те, що: - Відвідувач погоджується з умовами цих Правил і цим Договором та зобов’язується їх виконувати; - Відвідувач ознайомлений з представленою в Кінотеатрі інформацією про фільм, на перегляд якого Відвідувач купив Квиток; - Відвідувач ознайомлений із віковими обмеженнями глядацької аудиторії, що діють по відношенню до фільму, на перегляд якого Відвідувач придбав Квиток; вказані вікові обмеження глядацької аудиторії дозволяють Відвідувачу, а також особам, яких супроводжує Відвідувач, відвідувати фільм. - При відсутності проданих Квитків на момент початку сеансу Кінотеатр має право відмінити сеанс демонстрації фільму і припинити продаж Квитків на цей сеанс. Для запуску сеансу необхідна купівля хоча б 1 квитка.    

  1. ПОВЕРНЕННЯ КВИТКІВ

4.1. Продані Квитки підлягають повернення тільки у наступних випадках:

4.1.1. Відміна сеансу демонстрації фільму або затримка демонстрації фільму більше ніж на 15 хвилин;

4.1.2. Неякісна демонстрація фільму Кінотеатром;

4.1.3. Показ іншого фільму, замість фільму, на перегляд якого Відвідувач придбав Квиток;

4.1.4. Протягом 14 днів із моменту придбання Квитка, але не пізніше ніж за 5 хвилин до початку сеансу (для квитків придбаних в Касі Кінотеатру ) ;

4.2. Для повернення Квитка, придбаного в касі Кінотеатру, Відвідувачу необхідно:

4.2.1. Надати Квиток та касовий чек;

4.2.2. Заповнити відповідну заяву згідно форми, наданої Кінотеатром;

4.2.3. Підписати Акт про видачу (повернення Відвідувачу) готівкових коштів.

4.3. Порядок повернення квитків, придбаних через Інтернет, встановлюється адміністраторами відповідних Інтернет-сторінок, з якими Відвідувачу необхідно ознайомитися самостійно. При цьому повернення коштів здійснюється тільки за безготівковим розрахунком.

4.4 Квитки не підлягають поверненню чи обміну, а Кінотеатр не зобов’язаний компенсувати Відвідувачу вартість Квитків у таких випадках:

  • у випадку запізнення, невідвідування Кінотеатру, відмови Відвідувача від перегляду фільму після початку демонстрації фільму;
  • у випадку недопуску Відвідувача на сеанс працівниками Кінотеатру з будь-якої причини, вказаної в розділі 5 цих Правил.

 

  1. ПРОПУСКНИЙ РЕЖИМ

5.1. Запуск Відвідувачів до кінозалу починається за 5 хвилин до початку сеансу; Відвідувачі допускаються тільки за наявності придбаного Квитка і після перевірки Квитка Контролером.

5.2. Відвідувач зобов’язаний зберігати Квиток та чек до кінця сеансу. Заяви про втрату Квитків не приймаються, Кінотеатр не зобов’язаний впускати Відвідувача на сеанс у випадку втрати Квитка.

5.3. У випадку виходу Відвідувача з кінозалу, співробітник Кінотеатру має право попросити Відвідувача пред’явити Квиток на зворотному вході до кінозалу.

5.4. Кінотеатр залишає за собою право вилучати у Відвідувача Квиток для здійснення додаткового контролю.

5.5. Відвідувач зобов’язаний займати місця в кінозалі у відповідності до номера ряду та місця, вказаного у Квитку.

5.6. У кінозалі Відвідувач зобов’язаний вимкнути мобільний телефон або перевести його у безшумний режим роботи.

5.7. Діти до 5 років у супроводі дорослих допускаються на сеанс фільму безоплатно без надання додаткового окремого місця в кінозалі. З одним дорослим Відвідувачем безоплатно може бути допущена тільки одна дитина. Без супроводу дорослих дитина до 6 років не може відвідувати Кінотеатр.

5.8. При вході Відвідувача до кінозалу на показ фільму, що має вікові обмеження глядацької аудиторії, працівники Кінотеатру при виникненні сумнівів можуть попросити Відвідувача показати документ, що підтверджує його вік, а у випадку невідповідності віку Відвідувача, що допустимий віковому обмеженню глядацької аудиторії по відношенню до цього фільму та відсутності поруч батьків – відмовити Відвідувачу у доступі до кінозалу.

5.9. Кінотеатр може прийняти рішення про надання можливості придбати Квиток за пільговою ціною школярам, студентам, пенсіонерам. Умови надання знижок вказуються в Інформації про кінотеатр. Пільгова ціна діє при умові пред’явлення Відвідувачем оригіналу відповідного посвідчення, оформленого на цього Відвідувача, і купівлі Квитка в касі Кінотеатру. Дані пільги можуть бути скасовані за наявності відповідної вказівки від правовласника на прокат фільму.

5.10. Заявки на групові відвідування приймає адміністратор Кінотеатру.    

  1. У КІНОТЕАТРІ ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ

6.1. У кінозалі категорично забороняється проводити фото- і відеозйомку, користуватися будь-якою апаратурою, що здійснює запис.

6.2. Проносити вогнепальну, газову, холодну зброю, вибухові пристрої, піротехніку, газові балончики, пневматичну і травматичну зброю незалежно від наявності документів, що надають право на зберігання та носіння такої зброї (окрім працівників правоохоронних органів, які мають табельну зброю та відвідують Кінотеатр згідно службової необхідності).

6.3. Проходити до кінозалу з тваринами, у робочому чи брудному одязі, а також у стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння.

6.4.  Вносити до кінозалу великогабаритні речі. У випадку наявності у Відвідувача великої сумки чи пакету, працівники Кінотеатру з метою безпеки мають право вимагати здати сумку чи пакет у спеціальне місце для зберігання чи гардероб.

6.5. Смітити чи розкидати різноманітні предмети (упаковки, жувальні гумки, серветки та інше).

6.6. Наносити шкоду майну Кінотеатру.

6.7. Порушувати тишу, голосно розмовляти, користуватися засобами мобільного зв’язку, а також іншими електронними пристроями у кінозалі під час сеансу демонстрації фільму.

6.8. Здійснювати будь-які дії, що заважають дозвіллю інших Відвідувачів Кінотеатру, а також іншим чином обмежувати чи порушувати права інших Відвідувачів Кінотеатру.

6.9. Приносити з собою та вживати на території Кінотеатру будь-які наркотичні речовини.

6.10. Приносити з собою вибухонебезпечні, легкозаймисті речовини та хімікати, що можуть становити загрозу для здоров’я чи створювати дискомфорт для оточуючих внаслідок своїх властивостей.

6.11. Курити у кінозалі, а також на території Кінотеатру, крім спеціально визначених для куріння місць.

6.12. Проносити до Кінотеатру і кінозалу алкогольні і безалкогольні напої і продукти харчування, придбані за межами Кінотеатру.

6.13. Виносити посуд із бару.

6.14. Проносити у кінозал напої і продукти харчування, які можуть зіпсувати майно Кінотеатру.

6.15. Створювати перешкоди у роботі працівникам Кінотеатру, входити до службових приміщень.

6.16. Входити до Кінозалу з велосипедами, скейтами, колясками, санками, на роликових ковзанах.  

  1. ПРАВА ТА ОБОВ’ЯЗКИ

7.1. Кінотеатр зобов’язується здійснити публічний показ фільму згідно з розкладом Кінотеатру, надати Відвідувачу для ознайомлення інформацію про фільм та Кінотеатр.

7.2. Відвідувач має право користуватися наданими послугами згідно діючих у Кінотеатрі цін.

7.3. Відвідувач має право отримувати інформацію про послуги Кінотеатру, діючі знижки і програми лояльності.

7.4. Відвідувач має право вносити свої зауваження і пропозиції до Книги відгуків та пропозицій, яка знаходиться у касі Кінотеатру.

  1. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

8.1. Відвідувач зобов’язаний дбайливо ставитися до майна Кінотеатру, не допускати його псування, поломки, у тому числі, але не обмежуючись, не робити надписів на майні Кінотеатру.

8.2. У випадку нанесення шкоди майну Кінотеатру Відвідувач зобов’язується відшкодувати Кінотеатру вартість нанесеного збитку в повному об’ємі.

8.3. Вартість матеріального збитку за окремі види майна Кінотеатру може бути вказана в Інформації про Кінотеатр.

8.4. Кінотеатр не несе відповідальність за зіпсований одяг, взуття, головні убори Відвідувачів.

8.5. При порушенні загальноприйнятих правил і норм поведінки – нецензурна лайка, агресивна поведінка, порушення тиші у кінозалі, використання предметів, що створюють шумовий ефект та заважають іншим Відвідувачам Кінотеатру, а також правил, вказаних у розділі 7 цих Правил, працівники Кінотеатру мають право викликати поліцію, представники якої можуть вивести правопорушників із кінозалу або Кінотеатру. У такому разі Кінотеатр не зобов’язаний компенсувати вартість придбаного Відвідувачем квитка.

8.6. Кінотеатр не несе відповідальність за зміст та сенс фільмів, а також реклами, розміщеної в Кінотеатрі.

8.7. Кінотеатр не несе відповідальність за шкоду здоров’ю, майну, моральну шкоду, нанесену Відвідувачу:

8.7.1. третіми особами, у тому числі іншими Відвідувачами Кінотеатру;

8.7.2. унаслідок неналежного використання Відвідувачами майна Кінотеатру;

8.7.3. у разі належного виконання Кінотеатром умов цього Договору і  справного стану майна і обладнання Кінотеатру.